Nový web! Nový začátek.

Když jsem dnes seděl a držel v ruce kávu. Díval jsem z okna do ulice osvětlené sluncem. Pomyslel jsem si, že je krásné jak se léto stále drží své pomoci a zároveń jak bych rád uvítal, kdyby byla zima již zpět. Léto a Zima. Jin a jang! Poslední dobou je celá fylozofie mezi námi postavená na myšlení, které nám ukazuje pocit rovnováhy.

Rovnováhy, kterou by jsme si podle tisku a různých článků měli osvojit. Ale je to pitomost. Člověk by měl mít částečně ve svém životě trochu nepokoje, stresu a méně nalajnovaných životních bodů. Právě ty lehce záporné střípky etap nás posouvají dál a nutí nás se zlepšovat. Právě proto jsem se před rokem rozhodl, že ukončím svůj blog a celkově webovou stránku. Ale čím víc jsem tento rok přemýšlel, tím spíš jsem se rozhodl a řekl jsi: „Proč bych měl něco končit, když mohu začít od začátku s novým štítem.“

Nejvíce času jsem v dnešní době věnoval právě dopisování své první knihy. Svého rukopisu. Teď jsem ve fázi oprav již dokončené verze. Jako bych nedokázal na minutu vypnout a stále musel přelétávat sem a tam. Takže jsem se ihned vrhl na psaní druhé knihy.

Ale je to tady. BLOK! Každý si říká, že musí být jednoduché psaní knih, povídek atd., když má člověk fantazii a nápad. Ale promyslet vše a rozepsat. Vydat ze sebe kus života a ponořit se hluboko do svého soukromí. To vás může snadno pohltit.

Proto nemyslete na rovnováhu a kašlete na moderní akcelerace, které nás směrují do bubliny společnosti. Je čas se otevřít sobě. A probudit se!

Joshua

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *